czech | english Informační portál:   pro klienty  -  pro zaměstnance  
 


Naše služby

 

 

Společnost Locke & Hobbes a.s. poskytuje po celou dobu své více než desetileté existence svým klientům komplexní péči ve všech oblastech administrativně-správních procesů, které jsou bytostně spojeny s existencí podniku. Tyto činnosti jsou vyvolány samotnou existencí podniku, nezávisle na konkrétním předmětu podnikání, a jsou většinou úzce propojeny.


Naším cílem je nabídnout klientovi naše zkušenosti se zajištěním těchto činností, které jsou nezbytným, mnohdy zákonným, předpokladem pro samotný výkon jeho konkrétního předmětu podnikání. Mezi tyto administrativně-správní činnosti poskytované společností Locke & Hobbes a.s. patří zejména:

Naše služby kladou důraz na uspokojování skutečných potřeb klienta. Proto nabízíme různé formy spolupráce, které respektují specifické požadavky našich klientů:

 

Veškeré tyto nabízené činnosti poskytuje společnost Locke & Hobbes a.s. v podobě konzultačně-poradenské, plně zpracovatelské na klíč, případně včetně plného zastupování jménem klienta. Stejně tak tyto činnosti poskytujeme jak formou komplexního zajištění všech administrativně-správních služeb, tak formou zajištění pouze vybraných oblastí.

Přejete si využít našich služeb? Budeme se Vám rádi věnovat na tel.č. 226 222 030 , nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese
office@locke-hobbes.cz. Můžete ale také vyplnit kratký formulář, po jehož odeslání Vás budeme kontaktovat sami ve Vámi určený termín a čas. Formulář naleznete ZDE. Těšíme se na nová setkání.