czech | english Informační portál:   pro klienty  -  pro zaměstnance  
 


Vedení účetnictví

 

 

Společnost Locke & Hobbes a.s. zajišťuje vedení účetnictví svých klientů s důrazem na jeho vypovídací schopnost, tak, aby poskytovalo zejména řádné a včasné informace pro řízení podniku. Funkce, které plní účetnictví zejména ve vztahu ke státním institucím, považujeme sice za důležitou, ale druhotnou funkci, nicméně samozřejmě vedeme účetnictví v souladu se všemi platnými právními předpisy. Pro to, aby poskytovalo účetnictví podnikateli potřebné a žádoucí informace pro řízení, je třeba skutečně funkční účetní systém nejprve vytvořit - rádi Vám dle Vašich požadavků takový systém navrhneme.

V rámci účetních služeb mohou naši klienti využívat i službu elektronického oběhu dokladů, kdy s jednotlivými dokady může on line v reálném čase pracovat, jak účetní, tak i příslušní pracovníci klienta.


Standardní součástí
této služby  - vedení účetnictví, je také zajištění všech návazných zákonných povinností, jako jsou například zpráva o vztazích, výroční zpráva, audit účetní závěrky či uložení všech těchto písemností u rejstříkového soudu.

 

Svým novým klientům společnost Locke & Hobbes a.s. zdarma nabízí doporučení optimální podoby účetního systému.

Přejete si využít našich služeb? Budeme se Vám rádi věnovat na tel.č. 226 222 030 , nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese office@locke-hobbes.cz. Můžete ale také vyplnit kratký formulář, po jehož odeslání Vás budeme kontaktovat sami ve Vámi určený termín a čas. Formulář naleznete ZDE. Těšíme se na nová setkání.