czech | english Informační portál:   pro klienty  -  pro zaměstnance  
 


Mzdová a personální agenda

 

 

Pro podnikatele je zaměstnávání zaměstnanců spojeno vždy s poměrně rozsáhlou administrativní zátěží. Společnost Locke & Hobbes a.s. zajišťuje zpracování kompletní mzdové i personální agendy klienta. Vedení této agendy zahrnuje nejen pravidelný výpočet mezd všech zaměstnanců včetně souvisejících odvodů daní a pojištění, ale také veškeré úkony související s příjímáním nových zaměstnanců, či případným propouštěním zaměstnanců stávajících, včetně konzultací či přípravy pracovních smluv. 


Standardní součástí
této služby je zajištění veškerého kontaktu s příslušnými institucemi (finanční úřad, zdravotní pojišťovna, správa sociálního zabezpečení) včetně zastupování při všech řízeních s těmito úřady.

 

Svým novým klientům společnost Locke & Hobbes a.s. zdarma nabízí analýzu optimální právní formy pracovních vztahů.

Přejete si využít našich služeb? Budeme se Vám rádi věnovat na tel.č. 226 222 030 , nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese office@locke-hobbes.cz. Můžete ale také vyplnit kratký formulář, po jehož odeslání Vás budeme kontaktovat sami ve Vámi určený termín a čas. Formulář naleznete ZDE. Těšíme se na nová setkání.